Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Avrupa’daki üniversiteler ile kıyaslandığı zaman kaliteli ve aynı zamanda düşük fiyatlı bir üniversite olduğu zaman öğrenci talebi çok fazla oluyor.

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri Bosna Hersek ülkesinde genel olarak uygulanan ücretlerdir. Uluslararası Travnik Üniversitesi olarak bilinen üniversitede, Türkçe Destekli Eğitim verilmektedir. Ayrıca ülkedeki her üniversite gibi girişte sınav şartı aramamaktadır. Bu nedenle Bosna Hersek ülkemiz gençleri tarafından eğitim amaçlı olarak çokça tercih edilmektedir. Türkçe Destekli Eğitim ayrıcalığı sunması da oldukça büyük bir fırsattır. Üniversite içinde hukuk, inşaat mühendisliği, mimarlık, makine mühendisliği, işletme, bilgisayar mühendisliği, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik mühendisliği, medya ve gazetecilik gibi birçok bölüm Türkçe olarak hizmet vermektedir. Fakat dilerseniz üniversitede Boşnakça eğitim de alabilirsiniz. Bunun için 1 yıl hazırlığa gitmeniz gerekmekte ve 2500 Euro ödemeniz gerekmektedir.

 Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı çerçevesinde sizler için en uygun üniversite ve bölümleri buluyor, kariyer hedeflerinize yardımcı oluyoruz. Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri hukuk fakültesi için 2000 Euro’dur. Mimarlık, elektrik mühendisliği, makine mühendisliği, inşaat mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, iş sağlığı ve güvenliği mühendisliği lisans fiyatları ise 2500 Euro’dur. Üniversite ücretlerini dilerseniz Eylül ve Ocak ayları olarak iki taksitte ödeyebilirsiniz. Ülke genelinde üniversite ücretleri 1000 ile 3200 Euro arasında değişmektedir. Bu nedenle Uluslararası Travnik Üniversitesi ücretleri için gayet makul diyebiliriz. Eğitimini de Türkçe olarak vermesi, hazırlık okumanıza gerek kalmadan fakültenizin lisans derslerini almanıza olanak sağlamaktadır.

Bosna Hersek ülkesinde hem kaliteli eğitim alabilir hem de yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. Farklı bir kültüre tanıklık edebilir ve yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Yurt dışında okumak her zaman için bireylere yeni bilgiler kazandırmaktadır. Bosna Hersek’in eğitim sistemi sayesinde alanınızda uzman olmanız çok kolay. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizler için en uygun üniversite ve bölümleri derliyor ve her türlü ihtiyacınız hakkında yardım ediyoruz. Uluslararası Travnik Üniversite’sinin sunduğu imkanları mutlaka değerlendirmelisiniz. Ülkemizdeki sınavlarda başarısız olmuşsanız ya da dilediğiniz bölümü okumak istiyorsanız bu üniversiteye sınavsız olarak giriş yapabilir ve kariyeriniz için emin adımlarla yol alabilirsiniz. Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri de oldukça makul olup sizler için iki taksit seçeneği sunulmaktadır.

#uluslararasıbosnaherseküniversitesiücretleri

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!