Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Mimarlık okumak isteyen ancak sınavlar ve puanlamanın neticesinde Türkiye’de üniversite tercihi yapamayan öğrencilere Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi kapıları sınavsız açılıyor.

Hayal ve hedeflerinizi tek bir sınav nedeniyle 1 yıl daha ertelemek ve zaman kaybetmek yerine Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ayrıcalıklarından yararlanabilir, en iyi üniversitelere sınavsız kayıt yaptırabilirsiniz. Bosna Hersek özellikle son yıllarda eğitim kalitesini en yüksek seviyeye çıkarmış, uluslararası eğitim veren üniversitelere sahip bir ülkedir.

Üstelik Travnik gibi Avrupa’nın en ucuz şehrine sahip ülkede Travnik Üniversitesi ile mimar adaylarına profesyonel eğitim sunuluyor. Türkiye’den gelen Türk hocalar ile eğitim alabileceğiniz üniversitelere Bosna Hersek’in danışmanlık markası Eurostar ile başvuru yapabilirsiniz. Türkiye’ye yakınlığı sayesinde her eğitim döneminde sayısız Türk öğrenciye üniversite okuma imkanları sunan Bosna Hersek’te sizde hayaliniz için gerekli o diplomaya sınavsız sahip olabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi eğitimlerini ülke dilinde alabilir ve kaydınızı Uluslararası Travnik Üniversitesinde 2500€ karşılığında yapabilirsiniz. Avrupa’nın ekonomik açıdan en uygun şehri olan Travnik’te en iyi üniversitelerden birinde Mimarlık eğitimi almak için LYS, YGS gibi sınavlara girmeniz gerekmiyor. Yalnızca lise diplomanız ile Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık merkezine gidebilir, Travnik gibi Avrupa Birliği standartlarında eğitim veren bir üniversitede öğrenci olabilirsiniz.

Ülkemizde ve Avrupa ülkelerinde kariyer sahibi olabilmek ve hayalini kurduğunuz mesleği icra edebilmeniz için üniversite diploması sahibi olmanız gerekiyor. Ancak bunun için Türkiye’de üniversite sınavlarına girmeniz ve tercih edeceğiniz bölüm için gerekli puanı almanız şart. Bosna Hersek sınav stresi olmadan tüm öğrencileri hayallerine ulaştırıyor.

Eurostar danışmanlığı ile sizin için en uygun üniversite planlamasını yapabilir, Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencisi olmak için gerekli adımları kolayca tamamlayabilirsiniz.

Türkçe Destekli Eğitim veren Bosna Hersek üniversitelerinde, Eurostar tarafından sağlanan danışmanlık hizmetleri ile en iyi koşullarda yurtdışı eğitimi alabilir, sosyal ve eğitim hayatınız için sağlıklı ve uzun vadeli bir program yapabilirsiniz. Öğrenciler için her açıdan uygun koşullar yaratan Eurostar ile bilmediğiniz bir ülkede eğitim almanın stresini hissetmeden, kısa sürede adapte olarak eğitiminize odaklanabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!