Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Öğrenci kapasitesi bakımından yoğun olan bosna hersek saraybosna üniversitesi ücretleri bakımından da son derece idealdir.

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi ücretleri ile ilgili bilgi bulabileceğiniz yazımıza ilk olarak Saraybosna Üniversitesi ile ilgili kısa bilgi sunarak başlayalım.

1940 yılından ilk hizmete başlayan ve Bosna Hersek ülkesinin ilk modern üniversitesi olma özelliğine sahiptir. Sunulan eğitim içeriği anlamında da oldukça iyi bir yerde olan üniversite içerisinde öğrenciler için sunulan birçok da imkan bulunmaktadır. AB standartlarına uygun olarak verilen eğitim için yapmanız gereken ödemeler ise Türkiye’de yapacağınız ödemelere yakın olmakla beraber her bölüm ve her fakülte için değişmektedir.

Saraybosna Üniversitesi Ücretleri Hakkında Bilgi Sahibi Olmadan Önce;

Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi ücretleri ve Saraybosna’da sunulan eğitimle ilgili tüm detaylı bilgileri sorunsuz bir şekilde öğrenebileceğiniz ve tüm kayıt işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabileceğiniz tek adres Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı’dır. Danışmanlığımız içerisinde siz gençler için sunduğumuz birçok hizmet bulunurken alanında uzman danışmanlar ile birlikte Saraybosna Üniversitesinde size uygun olan fakülte ve bölüm seçebilme şansınız bulunurken, okumak istediğiniz bölüm ve orda kalacağınız süre içerisinde ödemeniz gereken ücretlerle ilgilide detaylı bilgilendirmeye ulaşabilmektesiniz.

Saraybosna Üniversitesi için eğitim ücreti olarak minimum 1000 euro maksimum ise 3200 euro arasında değişmektedir. Eğitim dili Boşnakça olan okulda hazırlık bölümü ile dil eğitimi şansınız da bulunmaktadır. böylelikle dil öğrenmeniz de kolaylaşmaktadır.

Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi ücretleri konusunda ortalama sunduğumu fiyat içerikleri değişmekle beraber sizlere sunulan imkanlarda her yıl yenilenmektedir. Tüm bu güncel bilgileri Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezimizden elde edebileceğiniz gibi Bosna Hersek’te eğitim veren diğer üniversitelerle ilgili de detaylı bilgi edinme şansınız bulunmaktadır.

Saraybosna Üniversitesi Sık Sorulan Sorular

Bosna-Hersek’in vizeye ihtiyacı var mı?

Bosna Hersek ülkemizde vize istemeyen ülkelerden biridir. Ancak Bosna-Hersek’e seyahat etmek için pasaport gereklidir. Bu nedenle pasaport ve kimlik kartı ile Bosna Hersek’e seyahat etmek mümkündür.

Saraybosna’da üniversite eğitimi almak istiyorum nereye başvurmalıyım?

Yurtdışında ve Saraybosna’da üniversite eğitimi almak için profesyonel ekibimizce iletişime geçmeli ve bilgi almalısınız.

Bosna Türkiye uçakla kaç saat?

İstanbul ile Bosna Hersek uçakla ortalama 1 saat 35 dakika.

Bosna Hersek mavi diploma veriyor mu?

Bosna-Hersek’teki üniversiteler mavi diplomalar veriyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’ndan da destek alabilirsiniz.

Bosna Hersek ülkesinde yer alan Travnik’de yer alan ve Türkçe destekli eğitim veren Uluslararası Travnik Üniversitesi ile de bilgi edinme şansınız bulunmaktadır. Eğitimin Türkçe olması sizler için bir avantaj olurken sunulan tüm imkanlarla ilgili de detaylı bilgi alma şansınız bulunmaktadır.


Böylelikle Bosna Hersek2te yer alan tüm üniversiteleri değerlendirme ve size uygun olan birini seçerek eğitiminize başlama imkanınız bulunmaktadır. Ülke eğitime verdiği önemle isim yapmış bir ülke olarak tüm üniversiteleri AB standartlarına uygun içerik sunarak almış olduğunuz diplomaları da dünyanın her yerinde rahatlıkla kullanma şansını elde edebiliyorsunuz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Üniversitenin Konumu

#saraybosnadaüniversite #saraybosnaeğitim #saraybosnadaöğrenciler #saraybosnaeğitimrehberi #üniversiteler

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!