Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

2 yıllık okullardan mezun olan kişiler için sınava girmeden Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş seçeneği ile lisasnlarını tamamlyarak çok daha..

Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Türkiye’de ortaöğretimi tamamladıktan sonra Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş hakkınızı kullanabilir, en iyi üniversitelerde eğitim hayatınıza devam edebilirsiniz.

Dikey geçiş ile Bosna Hersek üniversitelerinde blogna eğitim kriterleri dahilinde üniversite okuyabilirsiniz. Yüksek teknolojilerin kullanıldığı laboratuvarlarda, en iyi dersliklerde iyi eğitim alabilir ve staj yapabilirsiniz. Bosna Hersek üniversitelerinde daha önce almış olduğunuz derslerden muaf olarak, yabancı dilde eğitim alabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı temsilcilerinden dikey geçiş ve üniversitelere kayıt için gerekli şartlar hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş ile eğitim görebileceğiniz üniversitelerden birisi Travnik Üniversitedir. Mühendislik, inşaat mühendisliği, diş hekimliği, mimarlık türkçe destekli eğitim, eczacılık ve turizm gibi birçok bölümü okuyabilirsiniz. türkçe destekli eğitim fiyatları ile ülke dilinde eğitim fiyatları farklıdır. Eurostar sizi tüm konular hakkında aydınlatarak, hangi üniversitenimn sizin için uygun olacağı konusunda yardımcı olacaktır. Bosna Hersek’te herhangi bir üniversiteye dikey geçiş yapabilmeniz için Yükseköğretim Genel Kurulunun açıklamalarına göre eğitime başlayacağınız yıl, YGS ve LYS sınavlarına girmiş olmanız gerekmektedir. Ayrıca tıp alanında sıralamada ilk 40 bin, hukuk alanında ilk 150 bine girmiş olmanız gerekir. Diğer alanlar için ise ön lisans programları için en az 140, lisans programları için 180 puan almanız şarttır. Bu şartlar ile Bosna Hersek üniversite bölümlerine dikey geçiş yapabilirsiniz.

Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş ile Türkiye’de ön lisans mezunu olan öğrencilere eğitim imkanları sunuyor. Ülkemiz ile aynı kültüre sahip Bosna Hersek’te yüksek eğitim kalitesi nedeni ile her yıl Türk öğrenciler kayıt için başvurular yapıyor. Meslek yüksekokulu mezunu olup lisans yapamamış öğrencilere Bosna Hersek üniversitelerinde lisans hakkı sunuluyor. Türkçe ve İngilizce olarak okuyabileceğiniz bölümler ve uluslararası üniversiteler için sizde Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetlerine başvurabilirsiniz. Eczacılık, Tıp, Diş Hekimliği, Mühendislik, Hukuk, Psikoloji gibi daha birçok bölümü yurtdışında ekonomik imkanlar ile okumak mümkün. Daha fazla zaman kaybetmeden Eurostar’ın size rehberlik etmesine izin verebilir, hayallerinize ulaşabilirsiniz. Dikey geçiş sınavı zorunluğu olmadan Bosna Hersek üniversitelerinde lisans tamamlama fırsatı bulabilirsiniz.

#bosnaherseküniversiteleridikeygeçiş

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!