Bosna Hersek Üniversite Fiyatları

Öğrenci ve aileler için bosna hersek üniversite fiyatları önemsenen konular arasında yer alıyor. Okulun ücretleri bütçeleri zolamayacak şekilde dikkatli..

Bosna Hersek Üniversite Fiyatları

Bosna Hersek üniversite fiyatları genel olarak 1000 ile 3200 Euro arasında değişmektedir. Saraybosna, Zenica, Tuzla ve Uluslararası Travnik Üniversiteleri içinde fakültelere göre değişen bir fiyatlandırma bulunmaktadır. Temel olarak üniversitelerin fiyatlarının oldukça makul olduğunu söyleyebiliriz. Yurt dışında sınavsız alım yapan üniversitelerden olmaları ve düzenli, kaliteli bir eğitim sistemi anlayışıyla çalışmaları öğrenciler için oldukça cezbedici geliyor. Ülkemizde sınavlara girmiş fakat istedikleri bölümleri kazanamamış öğrenciler bu üniversitelere lise diplomalarıyla giriş yapıp iyi bir eğitim alma şansına sahip oluyorlar. Kişisel gelişime önem veren eğitim anlayışları ile hem alanınızda uzman olacak hem de birçok yeni bilgi öğreneceksiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizler için üniversiteler hakkında tüm bilgileri edinip bölüm seçiminize rehberlik ediyoruz.

 Bosna Hersek üniversite fiyatları içinde Saraybosna Üniversitesi 1500 Euro ile eğitim veriyor. Fakat tıp, veterinerlik, sağlık, radyoterapi, nükleer tıp, fizyoterapi bölümleri 2200 Euro’dur. Diş hekimliği ise 3200 Euro’dur. Zenica Üniversitesi fakülteleri de 1500 Euro ücret talep etmektedir. Üniversiteler bu ücretleri Eylül ve Ocak aylarında iki taksit olarak da almaktadır. Dilerseniz bu taksitlendirmeden de yararlanabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında size en uygun üniversiteyi, bölümü ve konaklama tesisini bulabilir ve ihtiyaçlarınız konusunda yardımcı olabiliriz. Yurt dışında okumak istiyorsanız, Bosna Hersek’in üniversiteleri kaliteli eğitim verdiği için doğru bir tercih olacaktır.

 Ülkedeki bir diğer üniversite olan Tuzla Üniversitesi ücreti de 1500 Euro’dur. Uluslararası Travnik Üniversitesi ise Türkçe eğitim vermesiyle ön plana çıkmaktadır. Bu üniversitede Türkçe eğitim veren fakülte ücretleri farklılık gösterebilmektedir. Eczacılık 3000, diş hekimliği 4000, fizyoterapi 2500, turizm 2500, hukuk 2000, mühendislikler 2500, mimarlık 2500 Euro’dur. Diğer fakülteler ise 1500 ile 2000 Euro arasında değişiklik gösterebilmektedir. Üniversitenin Boşnakça eğitim veren fakülteleri ise daha uygun fiyatlara sahiptir. Bosna Hersek üniversitelerinde hazırlık okumak içinse 2500 Euro ödeme yapmanız gerekmektedir. Bosna Hersek üniversite fiyatları hakkında Türkçe ve Boşnakça eğitim verenler olmak üzere detaylı bilgi isterseniz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere tüm yardımı sağlayabiliriz.

#bosnaherseküniversitefiyatları

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!