Bosna Hersek Lisans Tamamlama

Bosna Hersek Lisans tamamlama diye arama yaptığınız zaman karşınıza her türlü şart ve istenilen belge ve evraklar çıkmaktadır. Her işlem bittikten sonra..

Bosna Hersek Lisans Tamamlama

Bosna Hersek lisans tamamlama konusunda imkan sağlayan üniversitelere sahiptir. Ülkemizde lisans eğitiminizi yarım bıraktıysanız Bosna Hersek üniversitelerinde tamamlayabilirsiniz. Türkiye’de tanınması olduğu belirtilen bu okullarda eğitiminize devam edebilirsiniz. Lisans tamamlama fırsatı tanıyan üniversiteler sayesinde iyi bir eğitim alabilir, yabancı dilinizi geliştirebilir ve yeni bir kültür tanıyabilirsiniz. Bosna üniversiteleri size ihtiyaç duyduğunuz akademik bilgiyi sağlayacak donanıma sahiptir. Ülkenin eğitime verdiği önemin yüksek olması neticesinde okullarda kendinizi sadece akademik olarak değil, çok yönlü olarak geliştirme fırsatı bulabileceksiniz. Biz de bu süreçte yanınızda olup sizlere rehberlik edebiliriz. Bilmediğiniz bir ülkeye eğitim almak için giderken ihtiyacınız olacak her şeyi uzman ekibimizden öğrenebilirsiniz.

 Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında sizlere en uygun üniversiteleri bulmanıza yardımcı oluyoruz. Bunun yanında üniversiteler için gerekli olan evrakları yerine ulaştırma ve konut tutma konusunu da bir hallediyoruz. Bosna Hersek lisans tamamlama amacıyla Mostar, Uluslararası Travnik ve Saraybosna Üniversitelerine başvurabilirsiniz. Her üniversitede her bölüm için lisans tamamlama seçeneği bulunmamaktadır. Örneğin; Mostar Üniversitesinde mühendislik bölümleri, Saraybosna Üniversitesinde mühendislik ve işletme bölümleri lisans tamamlama eğitimi vermektedir. Mostar’da eğitim almak için 1750, Saraybosna’da mühendislik eğitimi alabilmek içinse 1500 Euro ödeme yapmanız gerekmektedir. Saraybosna’da işletme eğitimi ise 2500 Euro’dur. Uluslararası Travnik Üniversitesi ise daha geniş bir yelpaze sunmaktadır. Burada mühendislik, mimarlık, diş hekimliği, eczacılık, fizik tedavi, hukuk, turizm bölümlerinde lisans tamamlama eğitimi alabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesinin sağladığı bir avantaj da Türkçe eğitim vermesidir. Bu da anadilinizde eğitim görme fırsatını sizlere sunmaktadır. Türkçe eğitim veren bölümlerin ücreti daha yüksek olmakla birlikte fakülteye göre 2000 ile 4000 Euro arasında değişmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizin için doğru üniversite tercihini yapmanıza yardım ediyoruz. Ayrıca ülkedeki konaklama sorununuzu da dilerseniz gitmeden önce hallediyoruz. Bu sayede eğitiminize odaklanabilirsiniz. Ülkemizde denkliği bulunan ve lisans tamamlama eğitimi veren üniversitelerden birini seçerek eğitiminizi tamamlayabilir ve mesleğinize adım atabilirsiniz. Bosna Hersek lisans tamamlama eğitimi bakımından size gerekli tüm bilgiyi sağlayacaktır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümlerimiz

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro

#bosnaherseklisanstamamlama

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!