Tuzla Üniversitesi

Tuzla Üniversitesi

Bosna hersekte yer alan diğer önemli olan okullar arasında olan Tuzla üniversitesi de farklı bölümlerde çok sayıda alana sahip isimler arasındadır.

Tuzla Üniversitesi

1958 yılında yüksek okul olarak kurulan Tuzla Üniversitesi, günümüzde Bosna Hersek üniversiteleri denklik statüsüne sahip saygın bir üniversite haline gelmiştir.Tuzla üniversite seçimlerinde giderek daha da fazla rağbet gören Tuzla Üniversitesi, iki ve dört yıllık fakültelerinin eğitim kalitesinde de büyük bir artış söz konusudur. Sayısı artarak günümüzde 13 adete yükselen Tuzla Üniversitesi fakülteleri, Bologna Kriterleri’ne de uygun bir eğitim vermektedir.

1972 yılından itibaren gerek Bosnahersek üniversitesi gibi yurtiçi eğitim kurumlarıyla gerekse de yurtdışında eğitim veren üniversitelerle kapsamlı işbirlikleri yapan okul, günümüzde bosnahersekteki üniversitelerarasında saygın bir konuma sahip olmuştur.Tuzla Üniversitesi lisansprogramlarında okuyan öğrencilere hiçbir kültürel ayrım yapılmadan ve Avrupa kalitesinde sunulan eğitim; kongreler, fuarlar, bilimsel araştırma çalışmaları, uluslararası projeler gibi birçok konuda geniş imkanlar sağlamaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezitarafından sunulan profesyonel ve güvenilir danışmanlık, aracılık, dil eğitimi, karşılama ve yerleştirme hizmetleri ile siz de Tuzla Üniversitesi lisans programlarına dahil olabilirsiniz. Son dönemde talebin arttığı Tuzla Üniversitesi Mühendislik Eğitimi içinEurostar Yurtdışı Eğitim Merkezidanışmanlığından yararlanabileceğiniz gibi, Tuzla Üniversitesi harçları ve aklınıza takılan tüm diğer konular için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tuzla Üniversitesi başvurususürecini kısa süre içerisinde başlatacak olanEurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi, eğitim hayatınız boyunca da yanınızda olmaya devam edecektir.

FAKÜLTELER;

Dramatik Sanatlar Fakültesi

OyunculukÜretim
İktisat Fakültesi

PazarlamaMuhasebeİşletme FinansFinansBankacılıkSigortacılıkEkonomiÜç yıllık eğitim; Pazarlama, Muhasebe ve Finans, Yönetim ve Girişimcilik

Eğitim ve Rehabilitasyon Birimleri

Fizik tedaviEğitim RehabilitasyonDavranış Bozuklukları

Elektrik Mühendisliği Fakültesi

Elektrik enerjisiTeknik Bilgisayar Bilimleriİletişim

Beden Eğitimi ve Spor Fakültesi, 3 yıllık eğitim

Koçluk SporÖzel uygulamalar

Edebiyat Fakültesi<

Boşnak dili ve edebiyatıTarihPedagoji-PsikolojiGazetecilikSosyal hizmetSosyolojiFelsefeİngiliz dili ve edebiyatıAlman dili ve edebiyatıTürk dili ve edebiyatı Üç yıllık eğitim; Sınıf Öğretim, Teknik Eğitim ve Bilişim

Makine Mühendisliği Fakültesi

Enerji MühendisliğiÜretim MühendisliğiMekatronik Mühendisliği
Fen Fakültesi

MatematikFizikKimyaBiyolojiCoğrafyaÜç yıllık eğitim; Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji

Teknoloji Fakültesi

Gıda TeknolojileriKimyasal MühendisliğiÇevre MühendisliğiCevre Koruma

Maden, Jeoloji ve Endüstri Mühendisliği Fakültesi

MadencilikJeolojiİnşaat MühendisliğiKuyu MineralleriGüvenlik çalışmaları ve yardımÜç yıllık eğitim; Güvenlik ve Yardım

Eczacılık Fakültesi

Hukuk Fakültesi

Tıp Fakültesi

#tuzlaüniversitesi

Tuzla Üniversitesi

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!