Bosna Hersek Üniversiteleri Tıp

Hayalinde doktor olmak isteyen öğrenciler için Bosna Hersek üniversiteleri tıp fakültesi en iyi imkanları sunmaktadır. Tıp alanında uzman olan profesör ve..

Bosna Hersek Üniversiteleri Tıp

Sağlık sektöründe başarılı bir kariyere sahip olmak istiyorsanız Bosna Hersek Üniversiteleri tıp eğitimini sizlere vermektedir. Üstelik bunun için herhangi bir sınava girmenize ve bir puan almanıza da gerek kalmıyor. Bu nedenle de öncelikle istediğiniz bölümün tıp olduğundan emin olun ve sonrasında da hemen kayıt işlemlerine başlayın. Öncelikle Bosna Hersek Saraybosna Devlet Üniversitesinde Tıp bölümü vardır. Bu üniversite 1949 yılında açılmıştır ve en büyük yerleşim yerlerinden biri olan Foça’da bulunmaktadır. Foça yerleşim açısından Bosna Hersek’in en kalabalık şehirlerinden biridir. Bu nedenle de bu şehirde eğitim almak öğrencilik hayatınızın da bir o kadar keyifli geçmesine yardımcı olacaktır.

40 bini aşkın öğrencisi bulunan bu üniversitenin yanında Tuzla Üniversitesi’nden de tıp eğitimi alabiliyorsunuz. Fakat bu üniversitelerin eğitim dili Boşnakçadır. Bu nedenle de iki üniversitede de 1 yıllık hazırlık sınıfı karşınıza çıkmaktadır. Boşnakça hazırlık sınıfında eğitim almanız gerekiyor ise yıllık 2500 Euro ödemeniz gerek. Aynı zamanda tıp eğitimi de yıllık 2000 ile 2500 Euro arasında değişmektedir. Tüm bu süreci hızlandırmak istiyorsanız biz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Hem konaklama hem de kayıt işlemleri için sizlere yardım etmekteyiz. 20 yıllık tecrübemiz sayesinde Bosna Hersek üniversiteleri tıp eğitimi alacak olan öğrencilere yol göstermekteyiz.

Bosna Hersek’de yer alan üniversitelerden eğitim aldığınızda Avrupa çapında kabul gören bir mesleğe sahip oluyorsunuz. Çünkü elde edeceğiniz diploma her zaman sizlere Avrupa’da çalışma kapısını açıyor. Bunun yanında Türkiye’de de mesleğinizi icra edebiliyorsunuz. Öncelikle Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak aile bütçenizin zorlanmaması için belirli bir plan yapıyoruz. Yurtdışında eğitim görmek elbette ki bazı fedakarlıklar gerektiriyor ama firmamız bünyesinde yer aldığınızda çocuğunuzun Türkiye’de okumasından çok farklı bir rakam karşınıza çıkmıyor. Hem Bosna Hersek’de alınan eğitim Türkiye’deki eğitimden çok daha iyi durumda. Bu nedenle de puansız bir şekilde eğitim almak, Bosna Hersek Üniversiteleri tıp fakültelerine kayıt olmak istiyorsanız bu konuda sizlere zamandan kar sağlatıyoruz.

#bosnaherseküniversiteleritıp

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!