Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Elektrik mühendisliği dikey geçiş imkanından yararlanmak isteyen öğrenciler kendi ülkelerinde sınava girerek ülkede okumaya hak kazanmaktadır.

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Uluslararası Travnik Üniversitesi, Bosna Hersek’in en saygın üniversitelerinin başında gelmektedir. Uyguladıkları politikalar ve öğrencilere sunulan imkanlar dahilinde her zaman ilk seçenek olmaktadır. Bosna Hersek’te üniversite okumak için herhangi bir sınava girmenize gerek yoktur. Sadece lise veya meslek yüksekokulu diplomanızı getirmeniz yeterli. Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş için de herhangi bir şart aranmıyor. Mezun olduğunuz 2 yıllık meslek yüksekokulu diploması ve yıllık harç ücretini yatırarak sizler de Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde lisans tamamlayabilirsiniz.

Özellikle de Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş için oldukça fazla sayıda öğrenci kabul etmektedir. Bu sayede teknik açıdan donanımlı, pratikte hızlı ve akıcı bir şekilde bölüm hakkında bilgilere sahip olabileceksiniz. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde okumak ve kariyerli bir mesleğe sahip olmak artık çok kolay. Sizler de diplomanız ile başvurarak bu sonsuz imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Sınavsız Dikey Geçiş

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin sunduğu imkanlardan biri de dünya çapında geçerli olan Europass Mavi Diploma vermesidir. Bu diploma sayesinde tüm Avrupa ve Türkiye’de de geçerliliği olan bir diplomaya sahip olacaksınız. Bosna’da okurken aynı zamanda kendinizi geliştirebilecek ve her geçen gün daha da kaliteli bir eğitim anlayışı içerisinde kendinizi bulabileceksiniz. Dünyaca saygın ve tanınan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi ile sizler de geleceğe hızlı adımlar ile ilerleyebileceksiniz.

2 yıllık fakülte mezunu olarak eğer 4 yıllık lisans tamamlamak istiyorsanız sınıf tekrarı olmaksızın sizler de 4 yıllık lisan eğitimine başlayabilirsiniz. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş ile sizler de lisans tamamlayabilirsiniz. Yıllık harç ücreti 2500 Euro olarak ücretlendirilmektedir. Görüldüğü gibi oldukça uygun bir harç ücreti ödeyerek, ara sınıf okumayarak direkt olarak 3. Sınıftan devam edebilirsiniz. 4 yıllık lisansa tamamlamak için herhangi bir sınava da girmenize gerek yok. Ayrıca not ortalaması, başarı yüzdesi gibi herhangi bir dereceye de ihtiyaç duyulmamaktadır.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Türkçe destekli olarak bu bölümü okuyabilmeniz mümkün. Bu sayede Türk hocalardan kendi ana dilinizde eğitim alabilir ve Elektrik Mühendisliği için yeterli donanıma sahip olabilirsiniz. Bosna Hersek’te eğitim almak oldukça uygun maliyetler ve şartsız olarak sunulmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın size sağladığı imkanlar ile Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş yapabilirsiniz. Yurtdışı eğitim sizi korkutmasın. Oldukça fazla seçenek ve fırsat sizleri bekliyor. Eurostar sizlere yurtdışı eğitimin kapılarını ardına kadar açıyor.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!