Bosna Hersek Eğitim

Bosna Hersek Eğitim

Bosna Hersek Eğitim,Türkiye Yatay-Geçiş / Bosna-Hersek Üniversitelerine DGS Olmadan Geçiş...

Bosna Hersek Eğitim

Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi İşbirliği İle Bosna Hersek’te Üniversite Eğitimi

Türkiye Yatay-Geçiş / Bosna-Hersek Üniversitelerine DGS Olmadan Geçiş
Bosnahersek üniversitelerine yatay geçiş yapmak isteyen öğrencileri kontenjana dahil eden Eurostar, Bosnahersek üniversitelerine transfer işlemleri için “tek yetkili” başvuru ofisidir. Türkiyedeki üniversitelere geçiş yapan Bosnalı öğrenciler gibi Bosnahersek üniversitelerine yatay geçiş yapan Türk öğrencilerin de sayısının artmasında en büyük pay, YÖK tarafından yükseköğretimin denk sayılmasıdır.

Eurostar aracılığı ile dünya çapında tanınan Bosnahersek üniversitelerine transfer olarak; Avrupa standartlarında eğitim alma, iş hayatı için gereken beceriyi kazanma, farklı bir kültürde yaşayarak vizyonunuzu geliştirme, öğrenim gördüğünüz alanda pratik yapma fırsatı bulma ve bilimsel araştırmaya dayalı bilgi edinmeye yönelik bir eğitim alma imkanına sahip olacaksınız.

Türkiyedeki üniversitelere dikey geçiş imkanı sağlayan Bosna Hersek üniversiteleri, geri kalan hayatınızı tamamen değiştirecek bir eğitim almanızı sağlayacaktır. Eurostar, Bosnahersek üniversitelerine geçiş yapma olanakları sunarak; lisans, yüksek lisans, doktora, formasyon eğitimi ve sertifika programlarına dahil olmanızı sağlamaktadır. Diğer yurtdışı üniversitelerine geçiş söz konusu olduğunda fiyat açısından oldukça makul olan Bosnahersek üniversitelerine geçiş, eğitim kalitesinin ücretle belirlenemeyeceğinin en iyi örneğidir. Yurtdışına geçiş imkanlarından yararlanarak kariyer yapma imkanına sahip olduğunuz gibi, sınavsız yurtdışına geçiş sürecinden sonra dilerseniz üniversitede akademik personel olarak da kalabilirsiniz. Eurostar ile sizlere sunulan sınavsız üniversiteye geçiş imkanlarıyla eğitiminizi tamamladıktan sonra üniversitede eğitim görevlisi olarak kalabilir ve daha sonra Türkiyedeki üniversitelere geçiş yaparak kadrolu akademik eleman da olabilirsiniz.

Kardeş ülke Bosnahersek üniversitelerine yatay geçiş fırsatı sağlayan Eurostar, sınavsız üniversiteye geçiş seçenekleriyle hayatınızın geri kalan bölümünü doğrudan etkileyecek bir eğitim almanıza yardımcı olmaktadır. Türkiyedeki üniversitelere dikey geçiş imkanı sağlayan Bosna Hersek üniversitelerinden mezun olarak ABD ve AB üyesi ülkelerde tanınan bir diploma sahibi olabilir, bu ülkelerin devlet dairelerinde dahi çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Eurostar aracılığı ile sizlere sunulan üniversitelerin tamamı Bologna Anlaşması kriterlerine uygun eğitim yaptığı gibi, aynı zamanda Uluslararası Üniversiteler Birliği de üyesidir. Bu da sizlere sunduğumuz fırsatları değerlendirerek yapacağınız yurtdışından yatay geçiş ile sahip olacağınız diplomanın, “tüm dünyada” geçerli olacağı anlamına gelmektedir.

GEÇİŞLER

1 yıllık eğitimini tamamlayan tüm Bosna Hersek üniversiteleri öğrencileri Türkiyedeki üniversitelere yatay geçiş yapabildiği gibi, aynı şartlardaki Türk öğrenciler de Bosnahersek üniversitelerine geçiş yapabilmektedir. Ayrıca Türkiyedeki üniversitelere dikey geçiş hakkı veren Bosna Üniversitelerine, 2 yıllık program mezunları da “DGS sınavına girmeden” kayıt olabilir.

Sınavsız üniversiteye geçiş imkanları ile yurtdışına yatay geçiş veya dikey geçiş seçenekleri, formasyon almak için de değerlendirilebilmektedir. Kamuda çalışmak ya da iş yeri açmak için Bosnahersek üniversitelerine yatay geçiş yaparak aldığınız diploma, YÖK tarafından denk sayıldığından ülkemizde de geçerlidir.

Yurtdışı üniversitelerine geçiş yapmak isteyenlere hayatının fırsatını sunan Eurostar, YÖK denkliği bulunan Bosna Hersek üniversiteleri ile yaptığı anlaşmalar sayesinde kontenjanlara sizlerin de dahil olmasını sağlıyor. Türkiye’nin her yerinden yurtdışına dikey geçiş ve yatay geçiş başvurusu alan Eurostar, uzman danışmanları ile değerlendirmenizi yaparak yurtdışı üniversitelerine geçiş için durumunuzu belirler ve başvuru işlemlerinizi biran önce başlatır.

İngiltere, Rusya, Belarus, Moldovya, Romanya, Bulgaristan, Ukrayna, Makedonya, Kazakistan, Mısır, Azerbaycan, Litvanya, Gürcistan üniversiteleriyle anlaşmalı olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi, Bosna Hersek üniversitelerine yatay geçiş veya yurtdışından dikey geçiş fırsatlarını da sizlere sınavsız yurtdışına geçiş seçenekleri ile sunmaktadır. Hayatınızın geri kalan bölümünü şekillendirecek Avrupa standartlarındaki yükseköğretiminiz için daha fazla beklemeyin ve en kısa zamanda Eurostar ile iletişime geçin.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!