Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Aynı durum Adalet mezunlarına hukuk fakültesi dikey geçiş hakkını da tanıyan Bosna Hersek’de eğitim giderleri oldukça düşük bütçeler ile tamamlanabilir.

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Bosna Hersek dikey geçiş için öğrencilere büyük fırsatlar sunuyor. Artık 2 yıllık okuduğunuz bir bölümü Bosna’da tamamlama imkanına sahipsiniz. Hem de herhangi bir sınava girmenize de gerek kalmayacak. Özellikle de Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş imkanı sayesinde siz de Hukuk okuyabilirsiniz. Bosna’da üniversite okuyarak sizler de geleceğinizi garanti altına alabileceksiniz.

Diğer ülkelerde ve farklı üniversitelerde Hukuk kazanmak oldukça zordur. Eğer 2 yıllık Adalet Meslek Yüksek Okulu okuduysanız o halde 4 yıllık Hukuk tamamlama imkanına da sahipsiniz. Hem de direkt olarak 3. Sınıftan başlama hakkına da kavuşmuş olacaksınız. Adalet okuyarak Hukuk Fakültesi’nin temelini alacak ve 4 yıllık hukuk okuyunca bu bölüme hakim olabileceksiniz. Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş sistemi sayesinde 2 yıllık bölümünüz bitince sınava girmeden 3. Sınıfa merhaba diyebileceksiniz.

Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Sadece yıllık harç ücretini ödeyerek, sınava tabi olmadan Hukuk okumak ister misiniz? O halde dikey geçiş ücreti olan yıllık 2000 Euro ile sizler de Hukuk okuyabilirsiniz. Lisans tamamlama seçeneği sayesinde yıl kaybetmeden, sınava girmeden kolaylıkla 4 yıllık fakülte öğrencisi olabilirsiniz. Bosna Hersek’in vermiş olduğu kaliteli eğitim anlayışı çerçevesinde sizler de kendinizi eğitebilir ve geliştirebilirsiniz.

Genel olarak dikey geçiş sınavına giren öğrenciler oldukça zorlanmaktayken Bosna Hersek’te böyle bir sınav bulunmamaktadır. Ayrıca dikey geçiş sınavından sonra intibak adı verilen bir sınıfta ders görülmekteyken Bosna Hersek’te 3. Sınıftan başlama imkanı da sunulmaktadır. İntibak sınıfı 2 ile 3. Sınıfların arası olup öğrenciler için 1 yıllık kayıp anlamına gelirken Bosna Hersek Üniversitelerinde bu zaman kaybına izin bulunmamaktadır.

Eğer sizler de Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş sisteminden yararlanmak istiyorsanız o halde vakit kaybetmeden kayıt işlemlerine geçmelisiniz. Bu üniversiteden alacağınız diploma sizlere Avrupa’da iş imkanlarının kapılarını sonuna dek açacak. Europass adı verilen Mavi Diploma ile Avrupa’nın 1. Kalitede bulunan üniversite diplomasına sahip olabilirsiniz. Hem de diğer ülkelere göre oldukça cazip harç ücretleri ile Hukuk okumak mümkün.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde eğitim almak mümkün. Kaliteden ödün vermeden eğitim sunan Travnik Üniversitesi için Eurostar Türkiye’de yetkili olarak görev yapmaktadır. Eurostar ile sizler de üniversiteli olabilirsiniz. Hayallerinizin mesleğine kavuşmanıza az kaldı. 2 yıllık mezunlar için sunulan bu fırsattan siz de yararlanın. Geleceğe emin adımlar ile ilerlemek istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Danışmanlık Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Adalet Lisans Tamamlama Programı

Uluslararası Travnik Üniversitesinde 2 yıllık Adalet bölümü mezunları dikey geçiş yaparak tamamen sınavsız şekilde lisans tamamlama programına katılabilirler. Taban puan şartı da bulunmamaktır. Önlisans diplomanızla başvurmanız durumunda Kontenjanın uygun olması durumunda başvurunuz kabul edilecektir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Ön lisans eğitiminiz dikkate alınacak, Bosna Hersek eğitime 3. sınıftan başlayacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans tamamlama programından Kamu Yönetimi Bölümü, Polis Meslek Yüksek Okulu, Polis Akademisi Bölümü mezunları da yararlanabilirler. Geleceğinizi garantilemek artık sizin elinizde. AKTS Kredi Transfer Sistemiyle önlisansınızı 4 Yıllık Lisansa tamamlama fırsatı elde etme imkanı veriyoruz. Sınırlı kontenjan bulunmaktadır. Hemen başvurup Hukuk Fakültesinde Bosnada eğitim almaya başlayın. Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Üstelik diplomanız ülkemizde de tanınacak. Senelik Harç Ücreti ise 2000 Euro’dur. Alanında uzman akademisyenlerden, kaliteli Bosnada eğitim ve lisans diploması alınmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Adalet Bölümü
Kamu Yönetimi Bölümü
Polis Meslek Yüksek Okulu
Polis Akademisi

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 5 Ortalama: 2]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!