2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Farklı birüniversitede 2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş hakkı tanıyan Bosna Hersek üniversiteleri bu konuda da öğrencilere..

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde eğitim almak artık imkansız değil! Sizler de kaliteden ödün vermeden eğitim vermekte olan Travnik Üniversitesi’nin akademik kadrosundan eğitim alabileceksiniz. Sadece lisans değil aynı zamanda lisans tamamlama ve yüksek lisans gibi avantajları da beraberinde getirmekte olan Uluslararası Travnik Üniversitesi sayesinde 4 yıllık fakülte okuyabileceksiniz.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde 2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş imkanı sağlanmaktadır. Bu sayede hiç beklemeden, sınava girmeden sizler de lisans tamamlama fırsatından yararlanacaksınız. Dikey geçiş için herhangi bir sınava girmenize gerek kalmadan direkt olarak kayıt olabileceksiniz. Çeşitli ülkelerde ve farklı üniversitelerde dikey geçiş sınavları zorlu olmaktadır. Fakat Bosna’da herhangi bir sınava tabi olmak zorunda değilsiniz.

Teknisyen olarak aldığınız 2 yıllık eğitimi, İnşaat Mühendisliği’ne çevirmeye ne dersiniz? Hem de sadece yıllık 2500 Euro harç ücreti ödeyerek 4 yıllık fakülte mezunu olabilme hakkına sahip olacaksınız. 2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş imkanı için hiçbir şart aranmamaktadır. Sadece 2 yıllık mezun olduğunuza dair diplomanız yeterli olacaktır. Lisans tamamlama için Bosna Hersek en uygun ülkelerden biridir.

İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

İnşaat Mühendisliği geleceği en parlak mesleklerden biridir. Bu nedenle de kariyer meslekler grubunda yer almaktadır. Travnik Üniversitesi’nin etkin ve donanımlı kadrosu sayesinde sizler de lisans tamamlama konusunda güvendesiniz. Aynı zamanda Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Türkçe destekli bölümler arasında İnşaat Mühendisliği de yer almaktadır. Türkçe olarak ders almak Türkçe bir öğrenci için oldukça faydalı olmaktadır. 2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş sisteminde de Türkçe alt yapılı dersler ve takviyeler alabilmek mümkündür.

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği alanına dikey geçiş yapan öğrenciler okul bittiğinde lisans diploması almaktadır. Bu diploma sayesinde Avrupa ve Türkiye’de iş sahaları öğrencilere sunulmaktadır. Hem de Europass Mavi Diploma adı verilen diploma sayesinde Avrupa’da 1. Kalite olarak görülen diplomaya erişmiş olacaksınız. Bu sayede de diplomanız geleceğe açılan bir anahtar olacaktır. aynı zamanda diplomalar Türkiye’de de tanınmaktadır. Bu sayede ülkesine geri dönen öğrenciler hem donanımlı hem de kariyerli bireyler olarak hayata başlamaktadır.

Eurostar Yurtdışı Danışmanlık Merkezi sayesinde sizler de 2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş için detaylı bilgileri alabilirsiniz. 2 yıllık mezun olarak kalmayın, sizler de kariyer basamaklarını hızla tırmanın. Eurostar yurtdışı eğitim konusunda tüm bilgi ve belgeleri sizlere sunmaktadır. Böylelikle aklınızda soru işareti kalmayacaktır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Lisans Tamamlama Programı

Bosna Hersek Üniversiteleri Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından yapılan Mimarlık Lisans Tamamlama Programına istenilen önlisans diplomanızla üniversiteye kontenjan sınırları dahilinde yerleşebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitelerini tercih eden ayrıca Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı tarafından Uluslarası Travnik Üniversitesi’ne yerleştirilen Bosnada eğitim Mimarlık programı adayları kesin kayıt yaptırdıkları takdirde Bosna’da eğitime sınıftan başlayarak lisans öğrencisi olurlar.

Meslek Yüksekokulu son sınıf öğrencileri veya mezunları öğrencileri DGS’ye girmek zorunda değildir. Önlisans mezuniyet alanını göre gerekli Bosna Hersek Üniversiteleri evraklarınızı tamamlayarak sınavsız olarak üniversiteye Bosnada eğitim kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı eğitim olarak güvenilir danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bosna Hersek’te Türkçe dili hakim olarak konuşulmaktadır. Bosnada eğitim Mimarlık bölümü yıllık harç ücreti 2500 Euro’dur.

Yurtdışı Bosna Hersek Üniversiteleri lisans eğitiminde uygun çözümler için en doğru adrestesiniz. Hem Bosna Hersek eğitim mimarlık mezunu olun hem de farklı diller öğrenerek donanımlı hale gelin. Bosnada eğitim alan öğrenciler 4 yıllık lisans mezunu olarak Türkiye’de büyük avantajlar elde etmektedir. Bosna Hersek Üniversiteleri diplomaları Türkiye’de de tanınmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İç Mimarlık İç mimarlık ve çevre tasarımı
Mimari restorasyon Mimarlık teknolojisi
Şehir ve Bölge Planlama İnşaat
İnşaat Teknolojisi İnşaat Teknikerliği
Mermer Teknolojisi Mermercilik
Mimari Dekoratif Sanatlar Restorasyon ve Konservasyon
Restorasyon Yapı Ressamlığı
Bina Koruma ve Yenileme Dekor Tasarımı
Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Doğal Taş Dekorasyonu
Duvar Süsleme Sanatları Eser Koruma
İç mekan koruma ve Yenileme İç Mekan tasarımı

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!