2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde 4 yıllık lisans tamamlama sayesinde sizler de lisans mezunu olabileceksiniz. Bu sayede 2 yıllık fakülte sonrasında hiçbir sınava girmenize gerek kalmadan kolaylıkla lisans birleştirebileceksiniz. 2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş için bir sınav zorunluluğu bulunmamaktadır. Sadece ön lisans diplomanız ile kayıt yaptırabilmeniz mümkün.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi kapsamında, tekniker olarak gelip Makine Mühendisi olarak mezun olabileceksiniz. Dikey geçiş sınavı şartı olmadığı için sadece yıllık harç ücretini ödemeniz yeterlidir. 1 senelik harç ücreti tutarı Makine Mühendisliği bölümü için yalnızda 2500 Euro olarak ücretlendirilmektedir. 2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş ile sizler de 4 yıllık lisans mezunu olarak diploma sahibi olabileceksiniz.

Makine Mühendisliği Dikey Geçiş İmkanı

Makine Mühendisliği geleceği olan ve çok yüksek getirisi olan meslekler kapsamında yer alır. Kariyer meslek gruplarından olan Makine Mühendisliği ile sizler de bu konuda uzman olabileceksiniz. Ayrıca alacağınız diploma dünya çapında geçerliliği olan ve tanınmış bir diplomadır. Avrupa’da bu diploma 1. Kalite üniversite diploması olarak geçmektedir. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi diploması Europass yani Mavi Diploma olarak adlandırılmaktadır. Bu diploma Türkiye’de de geçerli bir diploma olduğu için mezun olup geldiğinizde iş sahaları ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği okuyan öğrencilere Türkçe destekli eğitim programı da sunulmaktadır. Bu sayede Türk öğrenciler, Türk veya Türkçe bilen hocalar eşliğinde derslerine katkı sağlayabileceklerdir. 2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş için Türkçe destek oldukça önemlidir. Öğrenciler aldıkları 2 yıllık eğitimi burada Türkçe dersler sayesinde pekiştirebileceklerdir.

Normal şartlarda dikey geçiş sınavını veren öğrenciler hemen 3. Sınıftan başlamazken Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde direkt olarak 3. Sınıfa geçmektedir. Böylelikle zaman ve para kaybı olmaksızın daha çabuk mezun olunabilme hakkı da sunulmaktadır. Ara sınıf okumadan hemen 3. Sınıfa geçebilirsiniz. 2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş için ne sınav şartı ne de intibak sınıfı şartı yok! Sadece diploma ve harç ücretini yatırmanız yeterli olacak.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile sizler de Makine Mühendisliği için giriş yapabilirsiniz. Yurtdışı eğitim hakkında bilmeniz gerekenler ve merak ettikleriniz burada açığa kavuşacak. Diğer ülkelerin aksine sınavsız olması ve uygun harç ücretinin olması öğrenciler için bulunmaz fırsattır. Eurostar ile sizler de geleceğe doğru koşar adımlar ile ilerleyebilecek, lisans tamamlama eğitiminizi Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nden alabileceksiniz.

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!