2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Daha önce 2 yıl üniversite okuyan ve lisans eğitimini tamamlamak isteyen kişiler için 2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş imkanı sunmaktadır.

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş fırsatı sunan Uluslararası Travnik Üniversitesi ile sizler de 4 yıllık lisans mezunu olabileceksiniz. Bosna Hersek eğitim alanında oldukça göze çarpan bir ülkedir. Özellikle de Avrupa standartlarında verdiği eğitim ile oldukça ses getirmektedir. Yaptığı çalışmalar, verdiği mezunlar ve akademik kadrosu ile yurtdışı eğitimin gözdesidir. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde eğitim almak için sınav şartı aranmıyor. Sadece lise veya ön lisans diploması ile öğrencileri kabul etmektedir.

Yurtdışı eğitimin adresi haline gelmiş olan Bosna Hersek sayesinde meslek yüksekokulu mezunları artık 4 yıllık lisans mezunu olabiliyor. Hem de sınava girmelerine de gerek kalmıyor. Eğer siz de meslek yüksekokulu mezunuysanız artık Mimarlık için 4 yıllık lisans tamamlama fırsatı sizleri bekliyor. Bosna Hersek’te 2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş için sadece diploma şartı ve harç ücreti aranıyor.

Oldukça önemli bir diğer avantaj da Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından öğrencilere sunulmaktadır. Yurtdışı eğitimin adresi olan Travnik Üniversitesi ile sizler de Türkçe destekli dersler alabileceksiniz. Bu sayede oldukça kapsamlı ve detaylı bir şekilde derslere adapte olabileceksiniz. Türk hocalardan Türkçe destekli olarak dersleri alabilme şansına sahip olabilmek için Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni tercih ederek doğru karar vermiş olacaksınız. 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu olarak sizler de 4 yıllık lisans tamamlama ile Mimarlık Fakültesi öğrencisi olabilirsiniz.

Mimarlık Dikey Geçiş

Yurtdışı eğitimin en büyük handikaplarından biri de diplomanın tanınıp tanınmaması sorunudur. Eğer Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde 2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş yaparsanız bu sayede tüm Avrupa’da geçerli olan Mavi Diplomaya sahip olabileceksiniz. Bu diploma ile Avrupa’da, Bosna Hersek’te ve Türkiye’de kolaylıkla iş bulabileceksiniz. Bu diplomanın diğer adı da Europass olarak geçmektedir. Avrupa ülkelerinde 1. Kalitede üniversite diploması olarak belirlenmiş olan bu diploma ile iş imkanları kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde sizler de 2 yıllık mezun olarak kalmayıp 4 yıllık lisans mezunu olabileceksiniz. Eurostar sizlere yurtdışı eğitim ile alakalı aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını verebilecek ve her sorununuzun çözümünü sağlayabilecektir. Hem siz hem de aileniz artık Bosna Hersek’te okumak ile alakalı merak ettiklerinizi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde öğrenebileceksiniz. Kayıt işlemleri, bölümler, barınma ve ulaşım hakkında her türlü bilgi ve belge Eurostar’da sizleri beklemektedir. Sizler de 4 yıllık lisans öğrencisi olmak istiyorsanız Eurostar’a başvurabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Lisans Tamamlama Programı

Bosna Hersek Üniversiteleri Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından yapılan Mimarlık Lisans Tamamlama Programına istenilen önlisans diplomanızla üniversiteye kontenjan sınırları dahilinde yerleşebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitelerini tercih eden ayrıca Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı tarafından Uluslarası Travnik Üniversitesi’ne yerleştirilen Bosnada eğitim Mimarlık programı adayları kesin kayıt yaptırdıkları takdirde Bosna’da eğitime sınıftan başlayarak lisans öğrencisi olurlar.

Meslek Yüksekokulu son sınıf öğrencileri veya mezunları öğrencileri DGS’ye girmek zorunda değildir. Önlisans mezuniyet alanını göre gerekli Bosna Hersek Üniversiteleri evraklarınızı tamamlayarak sınavsız olarak üniversiteye Bosnada eğitim kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı eğitim olarak güvenilir danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bosna Hersek’te Türkçe dili hakim olarak konuşulmaktadır. Bosnada eğitim Mimarlık bölümü yıllık harç ücreti 2500 Euro’dur.

Yurtdışı Bosna Hersek Üniversiteleri lisans eğitiminde uygun çözümler için en doğru adrestesiniz. Hem Bosna Hersek eğitim mimarlık mezunu olun hem de farklı diller öğrenerek donanımlı hale gelin. Bosnada eğitim alan öğrenciler 4 yıllık lisans mezunu olarak Türkiye’de büyük avantajlar elde etmektedir. Bosna Hersek Üniversiteleri diplomaları Türkiye’de de tanınmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İç Mimarlık İç mimarlık ve çevre tasarımı
Mimari restorasyon Mimarlık teknolojisi
Şehir ve Bölge Planlama İnşaat
İnşaat Teknolojisi İnşaat Teknikerliği
Mermer Teknolojisi Mermercilik
Mimari Dekoratif Sanatlar Restorasyon ve Konservasyon
Restorasyon Yapı Ressamlığı
Bina Koruma ve Yenileme Dekor Tasarımı
Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Doğal Taş Dekorasyonu
Duvar Süsleme Sanatları Eser Koruma
İç mekan koruma ve Yenileme İç Mekan tasarımı

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!